Mistrzowska elektryczna kombinacja.

Wyposażony w elementy ułatwiające jazdę elektryczną nowy Hyundai IONIQ Electric jest doskonałym połączeniem elegancji, przestronności i wyrafinowania, oferując przy tym nowoczesne systemy łączności i rozwiązania technologiczne.

Łączność

Usługa Bluelink®

Kontroluj swój samochód za pomocą telefonu - lub głosu. Hyundai IONIQ Electric oferuje technologię Bluelink®, która zapewnia szeroki zakres usług łączności, obsługiwanych za pomocą aplikacji lub komend głosowych. Ciesz się darmowym dostępem do funkcji Hyundai LIVE takich jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, miejscach parkingowych, cenach paliwa czy POI.

 1. Kontrola stanu akumulatora w aplikacji Bluelink.

  Kontrola stanu akumulatora.

  Wystarczy jedno spojrzenie. Stan naładowania akumulatora oraz przewidywany czas ładowania w zależności od rodzaju ładowarki jest wyraźnie wyświetlony w Hyundaiu IONIQ Electric i w aplikacji.

 1. 1
 1. Ładowanie programowane w aplikacji Bluelink.

  Ładowanie programowane.

  Zyskaj dostęp do zaawansowanego systemu sterowania akumulatorem w nowym Hyundaiu IONIQ Electric dla jeszcze większej kontroli. Dopasuj czas ładowania do swojego harmonogramu i budżetu. Użyj funkcji rezerwacji czasu ładowania, aby zaprogramować czas rozpoczęcia i zakończenia ładowania w celu maksymalnego wykorzystania niższych stawek za energię elektrycznej w godzinach nocnych i pełnego naładowania akumulatora na rano.

 1. 1
 1. Zdalne zarządzanie ładowaniem w aplikacji Bluelink.

  Zdalne zarządzanie ładowaniem.

  Po podłączeniu Hyundaia IONIQ Electric do stacji ładującej możesz rozpocząć i zatrzymać ładowanie jednym przyciskiem na smartfonie za pośrednictwem aplikacji Bluelink®. Aby skorzystać z tej opcji, automatyczne ładowanie musi być najpierw włączone w samochodzie za pomocą twardego klucza.

 1. 1
 1. Zdalne ustalanie temperatury w aplikacji Bluelink.

  Zdalne ustawianie temperatury.

  Zbyt niska temperatura na zewnątrz? Żaden problem. IONIQ Electric pozwala zaplanować czas, w którym samochód zostanie wstępnie ogrzany po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania - na przykład w garażu. Jest to wygodne, a także oszczędza energię akumulatora, która może być potrzebna później do ogrzania samochodu podczas jazdy.

 1. 1
 1. Znajdź swój samochód, aplikacja Bluelink.

  Znajdź swój samochód.

  Zapomniałeś gdzie zaparkowałeś? Żaden problem, po prostu uruchom aplikację Bluelink®, która powiadomi Cię o aktualnej lokalizacji Twojego pojazdu.

 1. 1
 1. Zdalne otwieranie i zamykanie drzwi w aplikacji Bluelink.

  Zdalne otwieranie i zamykanie drzwi.

  Zapomniałeś zamknąć samochód? Nie martw się, Nowy IONIQ Electric powiadomi Cię o tym, wysyłając powiadomienie na Twój telefon. Następnie, używając specjalnego kodu PIN w aplikacji Bluelink®, możesz zdalnie zablokować swój pojazd.

 1. 1

Znajdź stację ładowania i miejsce parkingowe!

Hyundai IONIQ Electric ma wszystko, czego trzeba, by uczynić jazdę mniej stresującą i zawsze szybciej dotrzeć do celu. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem AVN 10,25”. Dostęp do aktualnych informacji o stacjach ładowania, ruchu drogowym, pogodzie i ciekawych miejscach (POI), a także o dostępności miejsc parkingowych oraz lokalizacji salonów Hyundai – a nawet ostrzeżeń przed fotoradarami.

Ładowanie

Szybkie i elastyczne ładowanie.

Ładowanie akumulatora nowego IONIQa Electric jest łatwe w domu i w podróży. W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju stacji szybkiego ładowania, do której masz dostęp, nowy IONIQ Electric oferuje różne możliwości ładowania.

 1. Image of the IONIQ Electric being charged at the fast-charger station.

  Szybkie ładowanie.

  Potrzebujesz ładowania podczas podróży? Bez obaw – usługi Hyundai LIVE doprowadzą cię do najbliższej stacji ładowania po drodze. Najszybsze naładowanie akumulatora IONIQa Electric umożliwiają stacje szybkiego ładowania prądu stałego (DC). Czas ładowania w stacji 100 kW: 54 minuty (80% stanu naładowania SOC). Czas ładowania przy 50 kW (80% SOC): 57 minut

 1. 1
 1. Zdjęcie przedstawiające Hyundaia IONIQ Electric w stacji ładowania.

  Normalne ładowanie.

  Naładuj akumulator przy użyciu ściennego punktu ładowania w domu lub publicznej stacji ładowania prądem przemiennym (AC) – i użyj zaawansowanego systemu zarządzania akumulatorem, aby skonfigurować czasy ładowania najlepiej dopasowane do Twojego budżetu. Czas ładowania przy 7,2 kW: 6 h 5min. Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB i naładować akumulator w czasie 35 h 30 min. IONIQ Electric jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 7,2 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatora w pojeździe.

 1. 1
 1. Ładowanie programowane Hyundaia IONIQ Electric.

  Ładowanie programowane.

  Tak jak lubisz. Zaawansowany system sterowania akumulatorem IONIQ Electric daje ci pełną kontrolę. Dopasuj czas ładowania do swojego harmonogramu i budżetu. Oszczędność po kilku dotknięciach ekranu. Użyj funkcji rezerwacji czasu ładowania, aby zaprogramować czas rozpoczęcia i zakończenia ładowania w celu maksymalnego wykorzystania niższych stawek za energię elektrycznej w godzinach nocnych i pełnego naładowania akumulatora na rano.

 1. 1

Osiągi

Nie zatrzymuj się aby zatankować.

Wyposażony w elektryczny układ napędowy i pojemniejszy akumulator, nowy IONIQ Electric zapewnia zasięg aż 331 km przy zerowej emisji. Dysponujący potężnym momentem obrotowym silnik elektryczny o mocy 100 kW jest teraz zasilany przez polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 38,3 kWh. Dzięki ładowarce pokładowej, której moc podwyższono do 7,2 kW, akumulator osiąga poziom 80% stanu naładowania (SOC) w czasie zaledwie 54 minut.

 1. Polimerowy akumulator litowo-jonowy.

  Polimerowy akumulator litowo-jonowy.

  Udoskonalony polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 38,3 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając jazdę na samym prądzie i przechowywanie energii odzyskiwanej podczas hamowania.

 2. Układ podgrzewania akumulatora Hyundai IONIQ Electric.

  Układ podgrzewania akumulatora.

  Zintegrowany układ podgrzewania akumulatora wysokonapięciowego maksymalizuje zarówno wydajność ładowania, jak i zasięg w niskiej temperaturze otoczenia.

 3. Silnik elektryczny Hyundaia IONIQ Electric.

  Silnik elektryczny.

  Silnik elektryczny o wysokiej mocy 100 kW już od momentu uruchomienia osiąga maksymalny moment obrotowy 295 Nm, co zapewnia imponujące przyspieszenie, zwłaszcza przy niskich prędkościach.

  Bezpieczeństwo

  Hyundai SmartSense.

  Nowy Hyundai IONIQ Electric jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.

  1. System monitorujący poziom koncentracji kierowcy (DAW).

   System monitorujący poziom koncentracji uwagi kierowcy (DAW).

   System stale monitoruje i analizuje wzorce jazdy na podstawie takich danych, jak kąt skrętu kierownicy, moment obrotu kierownicy czy położenie pojazdu na pasie ruchu. Po zidentyfikowaniu wzorca zmęczenia DAW zwraca uwagę kierowcy za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego i komunikatu na wyświetlaczu, sugerując przerwę.

  2. Inteligentne ostrzeganie o ograniczeniu prędkości (ISLW).

   Inteligentne ostrzeganie o ograniczeniu prędkości (ISLW).

   Funkcja rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości na podstawie obrazu z przedniej kamery i informacji z systemu nawigacyjnego oraz wyświetla ograniczenia prędkości i zakaz wyprzedzania w czasie rzeczywistym. Informacje są wyświetlane zarówno na wyświetlaczu systemu nawigacyjnego, jak i na zestawie wskaźników.

  3. Asystent świateł drogowych (HBA).

   Asystent świateł drogowych (HBA).

   W trybie automatycznym asystent Asystent świateł drogowych (HBA ) wykrywa samochody nadjeżdżające z przeciwka oraz jadące tym samym pasem ruch ui w razie, potrzeby zmienia światła drogowe na mijania, aby nie oślepiać innych kierowców. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy, system automatycznie uaktywnia z powrotem światła drogowe

   1. Inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go (SCC)

    W ruchu miejskim system SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system informuje kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza i uruchamia silnik. Kierowca musi wtedy lekko nacisnąć pedał gazu, aby ruszyć.

   2. System zapobiegania zderzeniu czołowemu (FCA)

    System FCA ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, wykorzystując radar przedni i kamery. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, nastepnie skutecznie dozuje siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki.

   3. System monitorowania martwego pola (BCW)

    System monitorowania martwego pola (BCW) monitoruje obszar z tyłu pojazdu, a w razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz, emitowany jest sygnał dźwiękowy.

   4. System ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCW)

    Wykorzystujący czujniki radarowe system RCTA zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.

   5. System utrzymywania na pasie ruchu (LFA)

    Nowy IONIQ Electric jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 150 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

   6. Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA)

    System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

   1. 1
   2. 2
   3. 3
   4. 4
   5. 5
   6. 6

   Wygoda

   Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.

   Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie. Zaprojektowany, by uprzyjemniać każdą podróż IONIQ Electric jest wyposażony w wiele inteligentnych funkcji i systemów, które dają więcej komfortu i wygody podczas jazdy.

   1. Wnętrze Hyundaia IONIQ Electric z widoczną funkcją e-call.

    Funkcja eCall.

    Hyundai IONIQ Electric automatycznie wzywa pomoc w razie wypadku, podczas którego zostały zdetonowane poduszki powietrzne. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych przez 24 godziny na dobę.

   2. Głośniki marki Infinity.

    Tryb Utility.

    Stworzony z myślą o spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, tryb Utility umożliwia bezpieczne i wygodne korzystanie z funkcji użytkowych, systemu audio i osobistej elektroniki przez dłuższy czas na postoju. Można też swobodnie używać innych funkcji, takich jak ogrzewanie i klimatyzacja.

   3. Zdjęcie 10.25'' AVN podczas sprawdzania stanu baterii.

    Tryb Eco Plus.

    ECO Plus to specjalny tryb uzupełniający standardowy zestaw trybów ECO, COMFORT i SPORT. W sytuacji, gdy poziom naładowania akumulatora jest bardzo niski, możesz przełączyć na ECO +, aby zminimalizować zużycie energii i wydłużyć zasięg jazdy.