Kontakt

Wybierz salon

Auto Club

ul. Ustowo 56

70-001 Szczecin

Zobacz więcej

Auto Club

ul. Obornicka 4

62-002 Poznań - Jelonek

Zobacz więcej

Auto Club

ul. Ustowo 56

70-001 Szczecin

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja, Door to door, Hyundai Promise,
Godziny otwarcia
Salon
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota 9:00-14:00

Serwis
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Dział części
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Auto Club

ul. Obornicka 4

62-002 Poznań - Jelonek

Usługi
Salon, LPG Serwis, Serwis, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Salon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Sb: 9:00-14:00

Serwis
Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Dział Części
Pn-Pt: 8:00 - 16:00

PSKP
Pn- Pt: 8:00 - 16:00

 

Witamy w Hyundai Auto Club, położonym w Jelonku obok miasta Poznań, autoryzowanym salonie, serwisie oraz sklepie z częściami i akcesoriami.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami, dołożymy wszelkich starań by otrzymali Państwo fachową obsługę.

 

Auto Club

ul. Obornicka 4

Jelonek / Poznań

62-002 Suchy Las

 


 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 16:00

tel.kom. 661-940-721

 

Ubezpieczenia

Dział Części

 

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00,

tel. kom. 603 135 058

 

Andrzej Piotrowski

tel. 914444134
e-mail: andrzej.piotrowski@auto-club.com.pl

Dział Serwis

Tadeusz Wodnicki

tel. 914444116
e-mail: tadeusz.wodnicki@auto-club.com.pl

Blacharnia-Lakiernia

 

tel. 91 4444 015

 

Paulina Szymańska

Administracja/recepcja Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel. 914444143
e-mail: blacharnia@auto-club.com.pl

Dział flota

 

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 16:00

 

Mateusz Cegiełka

tel. 697900284

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Salon

 

Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00

Sobota 9:00-14:00

 

Marcin Gralewski

Kierownik Salonu

tel. 797 917 864
e-mail: marcin.gralewski@auto-club.com.pl

Marita Perczyńska

Doradca Handlowy / Ubezpieczenia

tel. 783 299 916
e-mail: marita.perczynska@auto-club.com.pl

Tomasz Malicki

Doradca Handlowy

tel. 797 917 137
e-mail: tomasz.malicki@auto-club.com.pl

Flota

 

Poniedziałek-Piątek: 9:00-17:00

Sobota: 9:00-14:00

 

Tomasz Białas

Szef Floty

tel. 507 602 880
e-mail: tomasz.bialas@auto-club.com.pl

Serwis

 

Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00

 

Andrzej Koronowski

Doradca Serwisowy

tel. 504 072 696
e-mail: andrzej.koronowski@auto-club.com.pl

Agnieszka Kasztelan

Doradca Serwisowy

tel. 504 082 461
e-mail: agnieszka.kasztelan@auto-club.com.pl

Dział Części

 

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

 

Michał Jarzembowski

Kierownik Działu Części

tel. 504082459
e-mail: michal.jarzembowski@auto-club.com.pl

Mariusz Misiorny

Specjalista ds. Sprzedaży Części

tel. 504 082 459
e-mail: mariusz.misiorny@auto-club.com.pl

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

 

Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00