Sieć dealerska Auto Club

Auto Club Hyundai

 

 

Auto Club to sieć autoryzowanych salonów sprzedaży, serwisów oraz sklepów z częściami, znanych marek motoryzacyjnych.
Już od wielu lat działamy w naszych lokalizacjach w Poznaniu, Koszalinie i Szczecinie, zwiększając systematycznie liczbę obiektów. Dzięki zaufaniu naszych Klientów udało nam się wypracować najwyższe standardy jakości obsługi. Przez lata zdobyliśmy również spory kapitał w postaci doświadczenia oraz nowoczesnego sprzętu. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Oferujemy sprzedaż samochodów nowych, jak i używanych. Hyundai Auto Club prowadzi jeszcze we wszystkich swoich punktach Serwis Mechaniczny oraz Serwis Blacharsko-Lakierniczny.

Marka Hyundai jest jedną z naszych najstarszych marek w Auto Clubie. Posiadamy więc z nią najwięcej doświadczenia i doskonale rozumiemy potrzeby motoryzacyjne klientów. Zarówno tych ze Szczecina oraz Koszalina i okolic, jak i również tych mieszkających w Wielkopolsce, w okolicach Poznania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zbudowanemu w Szczecinie, otworzyliśmy w roku 2021 nowy oddział w Jelonku koło Poznania, a w roku 2022 również w Starych Bielicach koło Koszalina. Nie jest jednak tak, że Poznań czy Koszalin są dla nas nowymi terenem. Auto Club należy do motoryzacyjnej Grupy Bemo Motors, od 1993 roku działającej w Poznaniu, a później również w Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. 

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej jakości w dwóch autoryzowanych salonach Hyundai:

               

Hyundai Auto Club
Ustowo 56
70-001 Szczecin

     

Hyundai Auto Club
ul. Obornicka 4
Jelonek

     

Hyundai Auto Club
ul. Koszalińska 28
Stare Bielice