Odkryj nowy wymiar elektryczności.

Elegancka i aerodynamiczna sylwetka Hyundaia IONIQ została wzbogacona dzięki zastosowaniu nowych elementów designu. Nowe pełne reflektory LED harmonijnie współgrają z eleganckim zabudowanym grillem z charakterystycznym wzorem, zwracającym uwagę na elektryczny silnik.

Stylistyka

Zaprojektowany z myślą o efektywności.

Eleganckie nadwozie IONIQa zostało starannie zoptymalizowane pod kątem jak najniższego zużycia paliwa. Współczynnik oporu powietrza o wartości zaledwie 0,24 sprawia, że jest to jeden z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku. Dynamiczna sylwetka samochodu oraz nowoczesna konstrukcja nadwozia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo oraz imponujące osiągi dzięki innowacyjnemu zastosowaniu lekkiego aluminium i zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

 1. A close up view of Hyundai’s new radiator grille.

  Osłona chłodnicy.

  Elegancka, zamknięta osłona chłodnicy to śmiałe podkreślenie właściwości aerodynamicznych pojazdu i zwrócenie uwagi na elektryczny zespół napędowy. Zaraz za osłoną umieszczono aktywne klapki powietrzne, które automatycznie otwierają się i zamykają, by zapewnić jak najlepszą aerodynamikę.

 2. A close up view of the full LED headlamps on the Hyundai IONIQ Electric.

  Przednie lampy LED.

  Nowe przednie lampy LED poprawiają nie tylko dynamiczny wygląd samochodu, ale przede wszystkim widoczność. Zapewniają pokój ducha i poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie

 3. A close up view of the 17 inch alloy wheel of the new Hyundai IONIQ Electric.

  Felgi aluminiowe 16’.

  Nowy Hyundai IONIQ Electric został wyposażony w stylowe aluminiowe felgi zaprojektowane w taki sposób, by powietrze przepływało bez przeszkód obok nich. Jest to kolejny element starannie zoptymalizowanej aerodynamicznej konstrukcji, która zapewnia wyjątkowy zasięg elektryczny.

  Wnętrze

  Przestronne i wyrafinowane wnętrze.

  Nowy IONIQ Electric zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu i funkcje łączności bez kompromisów. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku plastików i naturalnych materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.

  1. Materiałowe wnętrze w kolorze Fossil Grey.

   We wnętrzu Fossil Grey możesz wybrać tapicerkę materiałową lub z naturalnej skóry ze stylowymi pikowaniami.

  1. 1
  1. Skórzane wnętrze w kolorze Fossil Grey.

   We wnętrzu Fossil Grey możesz wybrać tapicerkę materiałową lub z naturalnej skóry ze stylowymi pikowaniami.

  1. 1
  1. Wnętrze Hyundaia IONIQ Electric w kolorze Shale Grey.

   Materiałowe wnętrze w kolorze Shale Grey.

   Do wnętrza w tonacji Shale Grey można wybrać tapicerkę materiałową lub skórzaną.

  1. 1
  1. Zbliżenie na ekran dotykowy w Hyundaiu IONIQ Electric.
   1

   Ekran dotykowy 10,25 cala.

   System audio z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem kokpitu. Dotykowy ekran obsługuje zaawansowane funkcje łączności oraz bezpłatną 5-letnią subskrypcję usług LIVE. Obsługa Apple CarPlay™ i Android Auto™ pozwala podłączyć smartfon i korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.

  2. Podgrzewana kierownica Hyundaia IONIQ Electric.

   Podgrzewane koło kierownicy.

   Ciepłe dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy o kształcie litery D z ramionami ozdobionymi srebrnymi akcentami, znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać ważne systemy pojazdu.

  3. Zbliżenie na deskę rozdzielczą w Hyundaiu IONIQ Electric.

   Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna.

   Konsola środkowa została zaprojektowana w stylu high-tech. Inteligentne, dotykowe sterowanie klimatyzacją działa bardzo intuicyjnie i zapewnia optymalną temperaturę zarówno kierowcy, jak również pasażerowi z przodu. Dodatkowo samochód jest wyposażony także w nawiewy na pasażerów na tylnych siedzeniach oraz system automatycznego odparowywania szyb.