Piękno elektrycznej innowacji.

Mobilność przyszłości właśnie nadeszła i staje się częścią codziennego życia. Dzięki kultowemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, IONIQ 5 na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie patrzą na samochody elektryczne. Dzięki innowacyjnemu projektowi samochodu koncepcyjnego i zadziwiającej gamie inteligentnych technologii, został stworzony, aby zabrać Cię dalej – z szybszym ładowaniem i bardziej eleganckim stylem.

World Car of the Year

IONIQ 5 zdobywa aż trzy nagrody World Car of the Year, w tym główną dla światowego samochodu roku.

1

Charge myHyundai

Przy zakupie modelu IONIQ 5 możesz otrzymać przedpłacony voucher Charge myHyundai na ładowanie o wartości 2 000 zł.

2

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai IONIQ 5 już teraz od 159 900 zł brutto w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. The Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV with its futuristic design from the front.

  Elektryzujący design.

  Zainspirowany futurystycznym designem Concept 45 EV, elegancka zmysłowość IONIQ 5 jest hołdem dla dziedzictwa designu Hyundaia, zaprojektowanego na nowo z myślą o przyszłości.

 2. Schematic of Hyundai's E-GMP platform for electric vehicles like the new IONIQ 5 electric CUV.

  Platforma E-GMP.

  Ciesz się szybszym ładowaniem, zwiększonym zasięgiem, lepszym prowadzeniem i większą przestrzenią we wnętrzu – dzięki przełomowej elektrycznej Globalnej Platformie Modułowej Hyundaia dedykowanej pojazdom elektrycznym.

 3. Hyundai's IONIQ 5 electric midsize CUV interior seen from above.

  Inteligentna przestrzeń życiowa.

  Dzięki naszej dedykowanej platformie EV byliśmy w stanie stworzyć wnętrze, które jest zupełnie nowym doświadczeniem w samochodzie – redefiniując przestrzeń życiową i poruszającą się.

  Mobilność przyszłości jest tutaj.

  Dzięki zapierającej dech w piersiach stylistyce i dynamice jazdy, a także akumulatorom 800 V zapewniającym ultraszybkie ładowanie, ten elektryczny CUV zapewnia ekscytujące osiągi. Został zbudowany na najnowocześniejszej platformie, która jest niczym technologiczny kamień milowy w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

  Czym jest pojazd elektryczny?

  IONIQ 5 to tak zwany akumulatorowy pojazd elektryczny lub w skrócie BEV. Pojazdy całkowicie elektryczne, takie jak IONIQ 5, nie wykorzystują żadnego paliwa palnego, a zatem nie emitują spalin z rury wydechowej. A ponieważ nie mają sprzęgła ani przekładni, koszty eksploatacji są niższe – a ruszanie spod świateł jest szybkie dzięki dużej ilości chwilowego momentu obrotowego. To płynne i szybkie przyspieszenie zapewnia bardzo dynamiczną i ekscytującą jazdę.

  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. A young couple standing next to their Hyundai IONIQ 5 as it is charging in a residential city street.

   Doskonała wydajność ładowania.

   Nie masz czasu na czekanie? Nie martw się, korzystając z ultraszybkiej stacji ładowania możesz zwiększyć zasięg o 100 km w 5 minut lub naładować akumulator do 80% w zaledwie 18 minut!

  2. A man grabs the charging cable from the frunk in the front of his Hyundai IONIQ 5.

   Brak wymiany oleju. Mniej konserwacji.

   Pojazdy elektryczne kosztują mniej w utrzymaniu, ponieważ nie potrzebują zbiornika oleju, układu przekładniowego ani katalizatora – co oznacza niższe koszty konserwacji i koniec z wymianą oleju.

  3. A Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV passing another car on a country road.

   Natychmiastowe przyspieszenie.

   Błyskawicznie po starcie, pokochasz bardzo sportowe przyspieszenie. IONIQ 5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,2 sekundy w wersji z dwoma silnikami, napędem na wszystkie koła i akumulatorem 72,6 kWh.

   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Elektryzujące osiągi.

    W przestrzeni zwolnionej po wyjęciu silnika spalinowego został umieszczony silnik elektryczny i akumulator, co powoduje, że nisko położony środek ciężkości pozwala na idealny rozkład masy między przednią i tylną osią oraz zapewnia lepsze wrażenia z jazdy przy dużej prędkości.
   2. Systemy bezpieczeństwa.

    Ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem dzięki najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa i funkcjom wspomagania kierowcy w gamie Hyundai, w tym technologii bezpieczeństwa autonomicznego poziom 2.
   3. Inteligentny komfort i wygoda.

    Projektanci Hyundai odtworzyli wnętrze jako zupełnie nowe doświadczenie w samochodzie, oferując inteligentne funkcje zwiększające wygodę i niesamowity komfort.
    A woman resting in the reclined passenger seat insider her Hyundai IONIQ 5 electric CUV.

    Ładowarka Hyundai WallBox

    Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz.

    Elektryfikacja

    Istnieje wiele powodów, dla których warto przesiąść się do samochodu elektrycznego: wrażenia z jazdy, zrównoważony rozwój, niższe koszty i zerowa emisja spalin. Sprawdź, dlaczego przejście na elektryczność ma sens.
    A man, looking at his cell phone while he approaches his Hyundai IONIQ 5 parked in the street.

    Hyundai IONIQ 5 N

    Poznaj całkowicie nowy Hyundai IONIQ 5 N – nasz pierwszy w pełni elektryczny model o wysokich osiągach ze sportowej serii N.

    5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

    Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ponadto wysokowydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy jest objęty gwarancją przez 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się dodatkowym spokojem, który daje jedna z najlepszych gwarancji w branży — standard.
    Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV parked in a driveway, seen from above.
    Hyundai 5 year unlimited mileage and 8 year battery warranty
    3,4
    Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
    1. 1
    2. 2
    3. 3