O nas

Dealer Auto Club należy do Grupy Bemo jednej z największych w Polsce grup dealerskich.

 

Salony Hyundai Auto Club znajdują się w 3 lokalizacjach: Koszalin-Stare Bielice, Poznań-Jelonek i Szczecin  pomimo dzielącej je odległości oferują swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie.

 

Mają na to wpływ najwyższe standardy marki Hyundai oraz wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym pracowników Grupy Bemo. Doświadczenia te pozwoliły na stworzenie zespołów fachowców przygotowanych do  zapewnienia najwyższych standardów obsługi i precyzyjnego spełniania oczekiwań klientów.

 

W przestronnych i nowoczesnych salonach Auto Club w Jelonku zlokalizowanym tuż obok miasta Poznań oraz w Szczecinie i Koszalinie, mają Państwo możliwość poznania kompletnej i nowoczesnej gamy modeli Hyundai czołowego koreańskiego producenta samochodów. Oferujemy sprzedaż samochodów nowych, jak i używanych. Hyundai Auto Club prowadzi jeszcze we wszystkich swoich punktach Serwis Mechaniczny oraz Serwis Blacharsko-Lakierniczny.

 

Kompleksowa obsługa pozwala na przygotowanie dla Państwa wszelkich kwestii związanych z zakupem samochodu – jego finansowaniem (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy ) jak i ubezpieczeniem.  

 

Auto Club Hyundai to także wszechstronna obsługa posprzedażowa, w ramach której do są Państwa dyspozycji autoryzowany serwis, zarówno mechaniczny jak i elektryczny, blacharnia, lakiernia oraz dział części zamiennych i akcesoriów. W obu lokalizacjach pracuje także Stacja Kontroli Pojazdów.

Zapraszamy do naszych lokalizacji,
w Szczecinie pod adresem Ustowo 56,
w Jelonku koło Poznania przy ul. Obornickiej 4,
wStarych Bielicach koło Koszalina, ul. Koszalińska 28