O nas

Dealer Auto Club należy do Grupy Bemo jednej z największych w Polsce grup dealerskich.

 

Salony Hyundai Auto Club zlokalizowane w miejscowościach Jelonek koło Poznania oraz Szczecin pomimo dzielącej je odległości oferują swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie.

 

Mają na to wpływ najwyższe standardy marki Hyundai oraz wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym pracowników Grupy Bemo. Doświadczenia te pozwoliły na stworzenie zespołów fachowców przygotowanych do  zapewnienia najwyższych standardów obsługi i precyzyjnego spełniania oczekiwań klientów.

 

W przestronnych i nowoczesnych salonach Auto Club w Jelonku zlokalizowanym tuż obok miasta Poznań oraz w Szczecinie, mają Państwo możliwość poznania kompletnej i nowoczesnej gamy modeli Hyundai czołowego koreańskiego producenta samochodów.

 

Kompleksowa obsługa pozwala na przygotowanie dla Państwa wszelkich kwestii związanych z zakupem samochodu – jego finansowaniem (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy ) jak i ubezpieczeniem.  

 

Auto Club Hyundai to także wszechstronna obsługa posprzedażowa, w ramach której do są Państwa dyspozycji autoryzowany serwis, zarówno mechaniczny jak i elektryczny, blacharnia, lakiernia oraz dział części zamiennych i akcesoriów. W obu lokalizacjach pracuje także Stacja Kontroli Pojazdów.

Zapraszamy do naszych lokalizacji,
w Szczecinie pod adresem Ustowo 56,
oraz przy ul. Obornickiej 4 w Jelonku koło Poznania.