Więcej komfortu i bezpieczeństwa.

Nowy SANTA FE Hybrid jest liderem w swojej klasie, szczególnie w zakresie komfortu i funkcjonalności, gdzie wprowadzono wiele inteligentnych technologii premium, takich jak nowy hybrydowy układ napędowy Smartstream, a także znakomite funkcje bezpieczeństwa i łączności.

Łączność

Najnowocześniejsza łączność w drodze.

Oczywiście nowy SANTA FE Hybrid jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak bezprzewodowe dublowanie smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi Bluelink® Connected Car. Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.

 1. Zbliżenie ulepszonej ładowarki bezprzewodowej Nowego SANTA FE Hybrid.

  Ładowanie bezprzewodowe.

  Ulepszona ładowarka bezprzewodowa jest jeszcze skuteczniejsza, umożliwiając szybkie i łatwe ładowanie smartfona bez plątaniny kabli.

 2. Zbliżenie ekranu Apple Car Play i Android Auto w Nowym Hyundaiu SANTA FE Hybrid.
  1

  Apple Car Play i Android Auto.

  Teraz możesz korzystać z funkcji smartfona na dużym 8-calowym ekranie dotykowym bez użycia kabla, dzięki bezprzewodowej wersji Apple CarPlay™ i Android Auto™.

 3. Zdjęcie smartfona z widocznym ekranem aplikacji Hyundai Bluelink®.

  Usługi łączności Bluelink®.

  Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.

  1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: odblokowanie samochodu

   Zdalne blokowanie i odblokowanie drzwi.

   Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu samochodu? Nowy Hyundai SANTA FE Hybrid da Ci znać, wysyłając powiadomienie na telefon. Po wprowadzeniu kodu PIN można zablokować lub odblokować zamki przyciskiem w aplikacji.

  1. 1
  1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: wysłanie celu podróży do samochodu

   Cel podróży wysyłany do samochodu.

   Jeśli Twój Nowy SANTA FE jest wyposażony w nawigację, to możesz użyć aplikacji Bluelink, aby wyszukać cel podróży, gdy jesteś poza samochodem. Bluelink zsynchronizuje dane z nawigacją w samochodzie. Możesz wsiadać i od razu ruszać w drogę.

  1. 1
  1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: znajdowanie zaparkowanego samochodu

   Znajdź mój samochód.

   Nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś? Wystarczy otworzyć aplikację Bluelink, aby zobaczyć aktualne położenie swojego samochodu – w dowolnym miejscu na świecie.

  1. 1
  1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: powiadomienie o próbie włamania

   Powiadomienie o alarmie.

   Bluelink stale pilnuje Twojego samochodu. Jeśli włamywacz zdoła otworzyć drzwi Twojego Nowego SANTA FE, aplikacja Bluelink wyśle powiadomienie na smartfon.

  1. 1
  1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: informacje o kondycji pojazdu

   Informacje o kondycji pojazdu.

   W każdej chwili możesz z aplikacji Bluelink przeprowadzić zdalną diagnostykę samochodu. Raport o pojeździe zawiera takie informacje, jak: ciśnienie w oponach, lampka ostrzegawcza awarii, poduszka powietrzna, układ hamulcowy i inne.

  1. 1
  1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: status pojazdu

   Status pojazdu.

   Martwisz się, czy wystarczy paliwa? Użyj aplikacji. W dowolnym momencie skorzystaj ze zdalnego dostępu do informacji o pojeździe, np. zasięg, otwarte/zamknięte lub zablokowane/odblokowane drzwi, otwarte/zamknięte szyby lub bagażnik.

  1. 1
  Zbliżenie ekranu dotykowego 10,25” Nowego Hyundaia SANTA FE Hybrid z wyświetloną mapą nawigacji

  Wyznaczanie tras.

  Trasy nie są już obliczana przez procesor w urządzeniu nawigacyjnym, ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. Czemu takie rozwiązanie jest lepsze? Ponieważ umożliwia dokładniejsze prognozowanie ruchu, precyzyjniejsze określanie czasu dojazdu i bardziej niezawodne obliczanie tras.

  Funkcja nawigacji po zaparkowaniu

  Nawigacja po zaparkowaniu.

  Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rzeczywistości rozszerzonej telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.

  Osiągi

  Nowe hybrydowe zespoły napędowe zapewniają większą wydajność i moc.

  Dynamiczny tandem silnika benzynowego z bezpośrednim wtryskiem i oraz mocnego akumulatorowego silnika elektrycznego w Nowym Hyundaiu SANTA FE Hybrid wprowadza oszczędność paliwa na nowy poziom. Wszystko bez potrzeby ładowania akumulatorów lub zmiany stylu jazdy. Model hybrydowy płynnie przełącza się między silnikiem elektrycznym a konwencjonalnym, czasami wykorzystując oba jednocześnie: jest to tak zwana hybryda w pełni równoległa.

  1. Grafika prezentująca moc 230 KM osiąganą przez Nowego Hyundaia SANTA FE Hybrid

   Platforma oszczędzająca miejsce.

   Dzięki nowej platformie pakiet akumulatorów umieszczono pod siedzeniem pasażera – co przekłada się na wzrost wydajności bez wpływu na przestronność kabiny i wielkość bagażnika.

  2. Ilustracja silnika elektrycznego nowego kompaktowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

   Mocny silnik elektryczny.

   Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny elektryczny ma moc 44,2 kW i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.

  3. Ilustracja akumulatora litowo-polimerowego nowego kompaktowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

   Akumulator litowo-polimerowy.

   Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1,49 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając maksymalnego wykorzystania na samym prądzie i przechowywanie energii.

  4. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid jadący autostradą – ujęcie z przodu.

   Nowa 6-biegowa skrzynia automatyczna.

   Nowo opracowana 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów zapewnia lepsze przełączanie biegów i mniejsze zużycie paliwa niż jej poprzedniczka.

   Wyższa wydajność. Niższy poziom emisji. Technologia CVVD.

   Hyundai opracował przełomową technologię układu zmiennych czasów otwarcia zaworów (CVVD). Optymalizuje osiągi silnika i obniża zużycie paliwa, będąc jednocześnie przyjazną dla środowiska. Technologia ta umożliwia niezależne sterowanie otwieraniem, zamykaniem oraz czasami otwarcia/zamknięcia zaworów.

   Przepływ energii.

   Zależnie od warunków jazdy nowy SANTA FE Hybrid niezauważalnie przełącza napęd między silnikiem benzynowym i elektrycznym. System hamowania odzyskowego ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Energia zmagazynowana w akumulatorze może zasilać silnik elektryczny podczas przyspieszania, jazdy pod górę lub z małą prędkością. Złożony przepływ energii pokazano na poniższych ilustracjach.

   1. Ilustracja silnika elektrycznego nowego kompaktowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

    Ruszanie / mała prędkość.

    Podczas ruszania lub jazdy z małą prędkością energia elektryczna zgromadzona w akumulatorze zasila silnik elektryczny, który odpowiada za napędzanie pojazdu.

   1. 1
   1. Równoległa praca silnika elektrycznego i spalinowego w Nowym Hyundaiu SANTA FE Hybrid.

    Przyspieszanie / jazda pod górę.

    Podczas gwałtownego przyspieszania lub jazdy pod górę, silnik elektryczny i silnik benzynowy pracują równolegle, aby zmaksymalizować osiągi i zminimalizować zużycie paliwa.

   1. 1
   1. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid używający silnika benzynowego lub elektrycznego.

    Stała prędkość.

    Podczas jazdy ze stałą prędkością moc jest dostarczana przez silnik benzynowy lub silnik elektryczny, w zależności od tego, który jest najbardziej energooszczędny w danej sytuacji.

   1. 1
   1. Układ rekuperacji Nowego Hyundaia SANTA FE Hybrid ładuje akumulator.

    Zwalnianie / zjazd w dół.

    System hamowania odzyskowego ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Podczas zwalniania lub jazdy w dół generowana energia jest magazynowana w akumulatorze.

   1. 1
   1. Układ rekuperacji Nowego Hyundaia SANTA FE Hybrid ładuje akumulator.

    Hamowanie odzyskowe.

    Podczas zwalniania (np. przy hamowaniu lub podczas jazdy w dół) silnik elektryczny działa jak generator i zamienia energię kinetyczną na energię elektryczną, która jest następnie magazynowana w akumulatorze.

   1. 1

   Napęd 4WD i selektor trybu terenowego.

   Śnieg czy piach? Sport czy Eco? Ty wybierasz. Możesz z łatwością wybierać tryb jazdy zależnie od warunków – i nastroju! Wybierz tryb Sport, aby uzyskać najlepsze osiągi dzięki zmienionej charakterystyce reakcji na gaz, zmiany biegów i wspomagania kierownicy. Tryb Eco zapewnia maksymalną oszczędność paliwa dzięki zmodyfikowanemu przyspieszeniu, punktom zmiany biegów i wydajności klimatyzacji. W trybie Comfort samochód zapewnia zrównoważone osiągi i oszczędność paliwa.

   Zdjęcie selektora trybu terenowego w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Hybrid.
   1. Ilustracja trybu terenowego Snow w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Hybrid.

    Tryb Snow.

    Optymalizuje sterowanie, minimalizując poślizg kół na śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

   2. Ilustracja trybu terenowego Snow w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Hybrid.

    Tryb Sand.

    Optymalizuje płynny start i wydajność na piaszczystej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

   3. Ilustracja trybu terenowego Mud w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Hybrid.

    Tryb Mud.

    Optymalizuje wydajność na błotnistej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

    Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

    Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Nowy SANTA FE jest dostępny z bardzo sprawnym układem napędu na wszystkie koła, zapewniającym optymalne prowadzenie i zachowanie w zakrętach – śliskie ulice miejskie i wyboiste dróżki wiejskie nie stanowią już wyzwania.

    Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid – ujęcie z boku.

    Zupełnie nowa platforma.

    Nowy SANTA FE jest oparty na całkowicie nowej platformie Hyundai trzeciej generacji, która pozwala na znaczną poprawę osiągów, prowadzenia, obniżenie zużycia paliwa i poprawę bezpieczeństwa.

    Zawieszenie MacPhersona nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

    Zaawansowane zawieszenie.

    Zawieszenie MacPhersona zapewnia lepszą stabilność i właściwości jezdne. Tylne zawieszenie wielowahaczowe zapewnia komfort jazdy i zajmuje mniej miejsca.

    Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

    Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, takie jak Asystent jazdy autostradowej czy Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem, sprawiają że Nowy SANTA FE Hybrid może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. Dostępny jest również nowy Asystent automatycznego parkowania, który zaparkuje samochód za Ciebie.

    1. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid zaparkowany przed domem – ujęcie z tyłu.

     Asystent automatycznego parkowania (RSPA).

     Nowy SANTA FE Hybrid potrafi samodzielnie zaparkować lub wyjechać z miejsca parkingowego. System może zaparkować tyłem na wyznaczonym miejscu parkingowym po naciśnięciu jednego przycisku.

    2. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid korzystający z Asystenta unikania kolizji przy parkowaniu tyłem.

     Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R).

     Ta nowa funkcja wykorzystuje tylne i boczne czujniki radarowe do wykrywania przeszkód podczas cofania, ostrzega przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie hamuje w celu uniknięcia kolizji.

    3. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Hybrid jadący autostradą – ujęcie z przodu.

     Asystent jazdy autostradowej (HDA)

     Nowy SANTA FE Hybrid jest pierwszym modelem wyposażonym w Asystenta jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu. Wykorzystuje czujniki i dane z nawigacji, aby zapewnić bezpieczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość w określonych warunkach. Kierowca może włączyć HDA jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy.

     Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich.

     Nowy SANTA FE został zaprojektowany, aby kompleksowo chronić kierowcę i pasażerów. Oprócz sześciu poduszek powietrznych: dwie przednie poduszki powietrzne, dwie boczne poduszki powietrzne – dzięki całkowicie nowej platformie samochodowej Hyundaia osiągnięto znaczną poprawę bezpieczeństwa podczas kolizji. Samochód lepiej amortyzuje uderzenie w przypadku kolizji, jednocześnie minimalizując deformację przestrzeni pasażerskiej.

     Umiejscowienie sześciu poduszek powietrznych w nowym 7-miejscowym SUV-ie Hyundai Santa Fe Hybrid.

     Wygoda

     Inteligentny komfort i wygoda.

     Nowy SANTA FE Hybrid oferuje najwyższy komfort i wygodę dzięki bardzo wszechstronnemu systemowi siedzeń i praktycznym rozwiązaniom, takim jak inteligentne elektryczne otwieranie bagażnika i funkcja bezpiecznego otwierania bagażnika. Ty, Twoja rodzina i przyjaciele docenicie zwiększoną przestrzeń na nogi w drugim i trzecim rzędzie, jeszcze większą pojemność bagażnika i mnóstwo sprytnych schowków optymalnie rozmieszczonych w całym wnętrzu.

     Fotel i siedzenia we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.
     Dziecko regulujące zagłówek we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

     Wszechstronne siedzenia.

     Wybierasz się w dłuższą podróż? Możesz swobodnie przesuwać i składać siedzenia w drugim rzędzie (podział 40/20/40), aby z łatwością dostosować wnętrze do liczby pasażerów i ilości bagażu. Za naciśnięciem jednego przycisku siedzenia drugiego rzędu unoszą się i przesuwają, by ułatwić dostanie się do ostatniego rzędu. Ciesz się komfortem pierwszej klasy dla 7 pasażerów oraz olbrzymią przestrzenią ładunkową.

     A picture of the head-up display inside the new Hyundai Santa Fe Hybrid SUV.

     Wyświetlacz head up.

     Wyświetlacz przezierny head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.

     System muzyczny klasy premium KRELL.

     System audio firmy KRELL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. 10 najwyższej klasy głośników zestawionych z wysokiej jakości 12-kanałowym wzmacniaczem o mocy 589 watów zadowoli gusta każdego miłośnika muzyki. KRELL Automotive to marka wysokiej jakości samochodowych podzespołów audio stworzona przez KRELL, wiodącą firmę audio high-end z siedzibą w USA.

     Zdjęcie głośnika systemu audio KRELL w nowym SUV-ie SANTA FE Hybrid