Nie-zwykły SUV.

Jeśli myślisz, że SUV-y i przyjemna jazda nie idą w parze, pomyśl jeszcze raz. To jest N. Zbudowany z myślą o wszechstronności i wydajności, zupełnie nowy Hyundai KONA N jest zarówno dla miłośników spędzania czasu w plenerze, jak i dla entuzjastów jazdy. Niezależnie od Twojej przygody – KONA N zapewni niezapomniane emocje.

Duch samochodu wyścigowego w nadwoziu SUV-a.

Przygotuj się na oszołomienie zupełnie nowym KONA N, miejskim, kompaktowym, wyczynowym „gorącym SUV-em”, który łączy ekscytujące osiągi z komfortem codziennej jazdy. Jest to pierwszy SUV, który dołączył do inspirowanej sportami motorowymi marki Hyundaia N. Wyróżnia go nadwozie SUV-a połączone z mocnymi, charakterystycznymi dla N cechami samochodu sportowego.

Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. Hyundai KONA N hot SUV in an industrial setting, seen from the front and slightly above.

  Nasz prawdziwy „hot SUV”.

  Dzięki 8-biegowej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów typu mokrego (N DCT), nowym funkcjom N Performance oraz 280-konnemu układowi napędowemu, KONA N nie może zaprzeczyć swojemu DNA.

 2. Hyundai KONA N hot SUV driving on a race track

  Wszechstronność i moc SUV-a.

  Poszerzając granice wszechstronności, zupełnie nowy KONA N zapewnia zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i podczas przygód w terenie. Albo na torze wyścigowym, jeśli to lubisz.

 3. The cockpit of the Hyundai KONA N hot SUV seen from the driver's point of view

  Jak w symulatorze gier, ale na żywo.

  Ożyw swoje codzienne czynności dzięki cyfrowemu zestawowi wskaźników o przekątnej 10,25 cala, wydajnemu wyświetlaczowi head-up i oczywiście N Power Shift.

  Dźwięk silnika. Podgłośnij!

  Ścisz muzykę i posłuchaj tego potężnego mruczenia znakomicie dostrojonego układu wydechowego KONA N.

  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. Gloved race-driver hand gripping the gear knob inside the Hyundai KONA N hot SUV

   Łamanie zasad osiągów SUV-a.

   Inspirowane sportami motorowymi funkcje wykraczają daleko poza silnik o mocy 280 KM i przekładnię N DCT: przygotuj się do pokonywania zakrętów i przedefiniowania jazdy SUV-em.
  2. Hyundai KONA N racing through a corner on a racetrack.

   Bezpieczeństwo prawdziwego SUV-a.

   Obszerna lista funkcji aktywnego bezpieczeństwa i komfortu Hyundai SmartSense zapewnia spokój ducha w codziennych sytuacjach na drodze.
  3. Touchscreen with Performance Driving Data System on display inside a Hyundai KONA N

   Jazda z ulepszoną łącznością.

   Oprócz najnowszych usług Bluelink® Connected Car, KONA N jest wyposażony w system Performance Driving Data System, który monitoruje Twoje umiejętności jazdy na torze wyścigowym.

   Wartości SUV-ów wzbogacone o DNA sportów motorowych.

   Całkowicie nowy Hyundai KONA N to „hot SUV”, którego wygląd wyraźnie świadczy o silnej prezencji i radości z jazdy. Łączy w sobie nowoczesny design wielokrotnie nagradzanej KONY z odważnym i sportowymi akcentami N.

   Poznaj całą rodzinę Hyundai KONA.

   Niech nikt nie mówi, że ograniczanie emisji musi być nudne. Nowy Hyundai KONA Hybrid wykorzystuje energię elektryczną, by zużywać jak najmniej paliwa – wszystko bez potrzeby ładowania akumulatorów lub zmiany stylu jazdy. A jeśli szukasz samochodu w pełni elektrycznego: KONA Electric łączy przestronność i przyciągający wzrok wygląd SUV-a z niesamowitym zasięgiem wynoszącym aż 484 km – żadnych kompromisów!
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. 1
   2. 2
   3. 3

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, nowa KONA N jest zbudowana zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży — standardowa.
   Hyundai KONA N hot SUV driving on a country road at sunset
   1
   Hyundai 5 year unlimited mileage warranty