Odkryj Hyundaia IONIQ Plug-in

To co najlepsze z dwóch światów. Hyundai IONIQ Plug-in jednocześnie oferuje wszystkie zalety samochodu elektrycznego oraz elastyczność hybrydy z silnikiem benzynowym.

Elektryczny, gdy chcesz. Benzynowy, gdy potrzebujesz.

Teraz możesz włączyć w pełni elektryczny napęd za pomocą jednego przycisku. Po przejechaniu dystansu osiągalnego dla silnika elektrycznego możesz kontynuować jazdę w trybie hybrydowym z wykorzystaniem silnika benzynowego, a przy najbliższej okazji skorzystać ze stacji ładowania.

 1. Elektryczny i elastyczny.

  Już nie musisz martwić się rozładowanym akumulatorem. Wciśnij przycisk EV i ciesz się jazdą elektryczną bez zmartwień. Po wykorzystaniu całej mocy akumulatora, samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy, aby zapewnić dalszą ekonomiczną jazdę.

 2. The new Hyundai IONIQ Plug-in Hybrid shown from front.

  Nowy, odświeżony wygląd.

  Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została odświeżona dzięki zastosowaniu nowych elementów takich jak pełne reflektory LED, które podkreślają jego wyrafinowany wygląd.

 3. An illustration showing an advanced driver assistance system in the new Hyundai IONIQ Plug-in Hybrid.

  Zaawansowany system wspomagania kierowcy.

  Dla jeszcze większego spokoju i bezpieczeństwa nowy IONIQ Plug-in wyposażony jest w najnowocześniejszy system wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense.

  Elegancki na zewnątrz i wewnątrz.

  Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu nowych elementów, które poprawiają jego wyrafinowany wygląd. Nowa dynamicznie wyglądająca atrapa chłodnicy harmonijnie współgra z nowymi pełnymi reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej LED, które wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka.

  Czym jest napęd hybrydowy typu Plug-in?

  Dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na samochód w pełni elektryczny, najlepszym rozwiązaniem jest napęd hybrydowy typu plug-in. Wykorzystuje tandem akumulatorowego silnika elektrycznego i benzynowego, aby zapewnić jak najniższe zużycie paliwa i poziom emisji spalin. Hyundai IONIQ Plug-in ma duży polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,9 kWh, który po włączeniu napędu w pełni elektrycznego pozwala przejechać dystans aż do 63 km. Po wykorzystaniu całej mocy akumulatora, samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy, aby zapewnić dalszą ekonomiczną jazdę.

  1

  Zalety napędu hybrydowego typu Plug-in.

  Hyundai IONIQ Plug-in zapewnia bardzo niskie zużycie paliwa, a dodatkowo oferuje imponujący zasięg elektryczny – co przekłada się na niski poziom emisji oraz możliwość wjazdu do obszarów miasta niedostępnych dla pojazdów spalinowych.

  1. Elektryczny zasięg i elastyczność hybrydy.

   Hybryda typu plug-in jest idealnym kompromisem. Napęd elektryczny zapewnia możliwość przejechania dystansu 63 km, a podczas dłuższych tras możesz użyć silnika benzynowego.

  2. Zerowy poziom emisji.

   Zmień napęd na całkowicie elektryczny jednym naciśnięciem przycisku. Wyznaczający nowe standardy oszczędności, Hyundai IONIQ Plug-in pozwala przejechać dystans aż do 63 km na napędzie elektrycznym przy zerowej emisji spalin.

  3. Mniejsze spalanie.

   Nowy IONIQ Plug-in ma duży polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,9 kWh, który po włączeniu napędu w pełni elektrycznego pozwala przejechać dystans aż do 63 km. Po wykorzystaniu całej mocy akumulatora, samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy, aby zapewnić dalszą ekonomiczną jazdę.

   Usługi łączności Bluelink®

   Nowy Hyundai IONIQ Plug-in oferuje technologię Bluelink®, która zapewnia szeroki zakres usług łączności, aby Twoja jazda była jeszcze wygodniejsza i bezpieczna. Wraz z 10,25-calowym ekranem dotykowym z systemem nawigacji otrzymasz także 5-letnią darmową subskrypcję do usługi Hyundai Live.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Plug-in jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

   Picture of a man sitting inside the new Hyundai IONIQ Hybrid.
   2
   Hyundai 5 year unlimited mileage warranty logo.

   8 lat gwarancji na baterię wysokiego napięcia.

   Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Plug-in został objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.