Nowy Hyundai i10

 
 
 
 
Wizualizacje mogą się różnić od właściwego produktu.
 
Nowy Hyundai i10 N Line.

Zobacz jak możesz przenieść się na wyższy poziom dzięki usportowionej wersji N Line, zainspirowanej wysoce wydajną linią N. Hyundai i10 Nowej Generacji N Line to więcej niż tylko luksusowy design - usportowiona wersja dostarczy więcej przyjemności z jazdy, a silnik o mocy 100 KM zapewni większą wydajność. Zmiany w wyglądzie zewnętrznym obejmują przeprojektowane zderzaki i przedni grill, nawiązujący do przełomowej wersji i30 N. Specjalnie stworzone dla tej wersji 16-calowe felgi aluminiowe i światła do jazdy dziennej LED oddają wyjątkowy design nowego i10 N Line i podkreślają sportowy charakter samochodu.

 • Zderzak i przedni grill N Line

  Poddany kompleksowym zmianom przód zawiera sportowy zderzak i jest zwieńczony unikalnym grillem N Line z czerwoną listwą.

 • 16-calowe felgi aluminiowe

  Przyciągające uwagę ekskluzywne felgi aluminiowe zostały stworzone specjalnie dla i10 Nowej Generacji N Line i zawierają charakterystyczny czerwony akcent.

 • Słupek C w wersji N Line

  Charakterystyczny słupek C w kształcie litery X zawiera czerwone logo i10, podkreślające sportowy wymiar samochodu.

 • Unikalne światła do jazdy dziennej LED

  Ukośne światła do jazdy dziennej LED podkreślają sportowy charakter samochodu, zarówno w dzień jak i w nocy.

 • Skórzana kierownica N Line

  Koło kierownicy nowego i10 N Line łączy elegancję perforowanej skóry z kontrastującym, czerwonym wykończeniem i sportowymi, metalicznymi elementami.

 • Kontrastujące akcenty

  Wewnątrz nowego i10 N Line znajdziemy dynamiczne czerwone pierścienie nawiewów klimatyzacji oraz kontrastujące, czerwone wykończenia foteli, inspirowane motosportem.

 • Sportowe metalowe pedały

  Sportowe metalowe pedały uwydatniają sportowy charakter wnętrza i zwiększają dynamikę jazdy. Charakteryzują się metalicznym wykończeniem z gumowymi nakładkami antypoślizgowymi.

 • Sportowa dźwignia zmiany biegów

  Dźwignia zmiany biegów N Line zawiera metalowe, sportowe akcenty i podkreślona jest czerwonym wykończeniem oraz skórzanymi wstawkami, oferującymi lepszy uchwyt i sportowe doświadczenia jazdy.

Powyżej
oczekiwań.

To właśnie szczegóły dopełniają całości.
Tak jak w przypadku nowego Hyundaia i10.
Śmiały i wyrazisty design oraz najnowocześniejsze technologie sprawiają, że ten miejski samochód jest nie tylko piękny, ale również potrafi nie mniej od większych modeli. #BądźWielki

Obejrzyj film

Perfect for small spaces and big moments.

Ulice miast często bywają zatłoczone.
Zarówno przemykając w gęstwinie ulic i skrzyżowań,
jak i parkując w najmniej dostępnych miejscach, ten niebywale zwrotny samochód czuje się jak ryba w wodzie. Nowy i10 mierzy zaledwie 3,67 metra długości i 1,68 metra szerokości, lecz jego zwarte nadwozie kryje zadziwiająco przestronne wnętrze. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, nowy i10 oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia.

 • Stylowy i dynamiczny

  Opływowe linie i mocne kontrasty – dynamiczny
  nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok.

 • Więcej bezpieczeństwa
  i spokoju ducha

  Nowy Hyundai i10 jest wyposażony w nowoczesny zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w swoim segmencie i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Odkryj inspirację tego projektu

Zainspirowana pięknem ludzkiej muskulatury w nowoczesnej odzieży sportowej i opływowa sylwetka kryje wyjątkowo przestronne wnętrze. Odzwierciedlająca tę inspirację,
stylistyka i10 buduje komplementarny kontrast między
miękkimi płaszczyznami a ostrymi liniami, który nadaje
nadwoziu subtelny techniczny aspekt. We wnętrzu
projektantom udało się uzyskać równowagę między
wyrazistą forma a przestronnością i praktycznością.

Nowy odważny wygląd

Opływowe linie i mocne kontrasty – dynamiczny nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok. Szeroki czarny grill i intrygujące reflektory dają bardzo sportowe pierwsze wrażenie.
Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy budzące zaciekawienie wzory
i tekstury oraz najnowsze technologie multimedialne w najlepszym wydaniu.

Technologia dla bezpieczeństwa.

Hyundai i10 Nowej Generacji jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie wszechstronna technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Największe możliwości
łączności w swojej klasie.

Nowy Hyundai i10 oferuje imponujący zestaw funkcji łączności, które czynią go liderem w swojej klasie. Wszystkie zaawansowane funkcje technologiczne są zintegrowane z nowym 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym, który umożliwia korzystanie z funkcji smarfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji, dzięki którym jazda stanie się wygodniejsza i przyjemniejsza.
Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Apple Inc.
Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Google Inc.

Drobne gesty
robią wielką różnicę.

W ramach partnerstwa, za każdą jazdę testową odbytą modelem Hyundai i10 Nowej Generacji, Hyundai sfinansuje jedną godzinę pracy pracownika medycznego na rzecz potrzebujących dzieci.
Każdego roku w Kenii 34 z 1 000 dzieci umiera przed ukończeniem roku. Poziom śmiertelności jest jeszcze wyższy na ubogich obszarach wiejskich. Dlatego Hyundai zdecydował się wesprzeć Program Profilaktyki Zdrowotnej Save the Children w tym kraju. W ramach programu, organizacja szkoli lokalnych pracowników medycznych w odległych regionach. Uczą się oni, jak diagnozować i leczyć często występujące choroby dziecięce oraz jak zapewniać opiekę przed- i poporodową dla kobiet.
Ogłoszenie współpracy z Save the Children jest wyrazem zaangażowania marki Hyundai w Postęp na rzecz Ludzkości.

“Jedna jazda testowa może zapewnić godzinę opieki zdrowotnej potrzebującym dzieciom.


Strona tylko w języku angielskim

Założona w 1919 roku, organizacja Save the Children, to największy niezależny ruch na rzecz praw dzieci, działający w 120 krajach na całym świecie. Główną misją Save the Children jest ochrona, opieka oraz stwarzanie możliwości rozwoju dla dzieci. Skupia się na edukacji, zapobieganiu wykorzystywaniu i przemocy oraz zdrowiu.

Jazda testowa

Zazwyczaj nawet niewielkie inicjatywy mają ogromną siłę oddziaływania, a suma drobnych działań może uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich. Loretta Stern jest artystką, która wierzy, że możliwości każdego człowieka są nieograniczone. Hyundai podziela ten sposób myślenia. Loretta uświadomiła sobie, że sposobem na dokonanie wielkiej zmiany w otaczającym ją świecie mogą być warsztaty taneczne dla dzieci cierpiących na porażenie mózgowe. Jej misją stało się uświadomienie im, że mimo ograniczeń fizycznych, mogą wyzwolić swój prawdziwy potencjał. Wsparliśmy finansowo wyreżyserowany przez Lorettę film dokumentalny “Und ob ich tanze!”, aby pomóc jej działaniom nabrać rozpędu, widząc pole do kontynuowania współpracy przy inicjatywie “Und ob!“.

„Inspirowanie ludzi, aby podjęli wyzwanie przesunięcia swoich granic, jest czymś niesamowitym.”

STYLISTYKA

Dynamic and stylish.

Charakterystyczna nisko poprowadzona linia dachu i szersze niż w poprzednim modelu nadwozie nadają żywiołowy wygląd, który wyróżnia i10 Nowej Generacji spośród konkurentów w klasie. Dynamiczny stylistyka opiera się na kontraście między miękkimi płaszczyznami i ostrymi liniami.

Zainspirowana pięknem ludzkiej muskulatury w nowoczesnej odzieży sportowej, czysta i opływowa sylwetka kryje wyjątkowo przestronne wnętrze.

Stwórz wymarzoną kombinację

Dzięki 10 kolorom lakieru, które można łączyć z dachem w 2 kolorach,
możesz łatwo dostosować samochód do swoich upodobań.

Kolor nadwozia Aqua Turquoise
Kolor dachu Aqua Turquoise
 • Przód Dwufunkcyjne
  reflektory projekcyjne

  Dynamicznie zarysowane reflektory i okrągłe światła do jazdy dziennej LED podkreślają śmiały i świeży design Hyundaia i10 Nowej Generacji.

 • Przód Śmiały kaskadowy
  grill i przedni zderzak

  Szeroki kaskadowy grill to zdecydowane podkreślenie szerszego nadwozia i10 Nowej Generacji. Muskularny zderzak zdobią okrągłe światła do jazdy dziennej umieszczone w sportowych wlotach powietrza, które pomagają tworzyć tzw. „kurtyny powietrzne” w nadkolach poprawiając aerodynamikę.

 • Przód Światła do jazdy
  dziennej LED.

  Kształt świateł do jazdy dziennej nawiązuje do poprzedniej generacji modelu. Warto też zwrócić uwagę na ich strukturę przypominającą plaster miodu.

 • Bok Dynamiczna linia
  boczna

  Czysta i opływowa sylwetka kryje wyjątkowo przestronne w nętrze. Elegancka linia boczna jest dynamicznym akcentem przyciągającym wzrok.

 • Bok Kierunkowskazy LED
  w lusterkach bocznych

  Lusterka boczne z wbudowanymi kierunkowskazami LED równocześnie poprawiają wygląd i zwiększają bezpieczeństwo.

 • Bok Felgi
  aluminiowe 16”

  Dopełnieniem wyglądu zewnętrznego są zaprojektowane na nowo, opcjonalne, 16-calowe felgi aluminiowe, które podkreślają zwinność i dynamikę. Dostępne są również felgi aluminiowe w rozmiarze 15”.

 • Bok Słupek boczny

  Boczny wygląd k i10 Nowej Generacji podkreślają elegancko poprowadzone linie okien z wdziękiem łączące się z niepowtarzalnym słupkiem tylnym w kształcie litery X. Ta wyjątkowa cecha pozwala natychmiast zidentyfikować model i przyciąga wzrok do logo i10.

 • Tył Zaciemnione
  tylne szyby

  Zaciemnione tylne szyby dodają elegancji i zapewniają większą prywatność, jednocześnie pomagając utrzymać temperaturę wewnątrz samochodu w słoneczne dni.

 • Tył Zespolone
  światła tylne

  Przeprojektowane zespolone światła tylne są elementem niepowtarzalnej sygnatury świetlnej i10 Nowej Generacji, która urozmaica jego wygląd i zapewnia lepszą widoczność.

 • Tył Nowy zderzak tylny

  W przeprojektowanym zderzaku tylnym uwagę zwraca osłonę dolna w odcieniu grafitu oraz światło przeciwmgielne w lewej dolnej części światło cofania symetrycznie po prawej stronie.

WNĘTRZE

Space and Style.

Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy atrakcyjne wzory i tekstury oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Przyciągający wzrok przestrzenny wzór o strukturze plastra miodu został umieszczony na desce rozdzielczej i panelach drzwi, nadając wnętrzu nowoczesny design. Owalne otwory wentylacyjne optycznie łączą deskę rozdzielczą z wykończeniem drzwi, dając poczucie większej przestrzeni.

Przestronność i elegancja

Wybierz jedną z trzech kombinacji kolorystycznych, aby stworzyć swoje idealne wnętrze.

Kolor siedzeń
Materiał siedzeń
Woven
Woven
Woven
 • Zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD 3,5”

  Dogodnie usytuowany między prędkościomierzem
  a obrotomierzem, zestaw wskaźników LCD zapewnia łatwy dostęp do wielu informacji o funkcjach wielu systemów
  samochodu, w tym stanu systemów bezpieczeństwa.

 • Podgrzewane koło kierownicy.

  Ciepłe dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić.

 • Sportowy design deski rozdzielczej

  Nowy, przestrzenny wzór o strukturze plastra miodu został umieszczony na desce rozdzielczej i panelach drzwi, nadając wnętrzu nowoczesny design. Owalne otwory wentylacyjne optycznie płynnie łączą deskę rozdzielczą z wykończeniem drzwi, dając poczucie większej przestrzeni.

 • Stylowe, okrągłe nawiewy

  Okrągłe nawiewy wpasowane w efektowną deskę rozdzielczą potęgują wrażenie przestronności i tworzą czysty, nowoczesny wygląd.

 • System audio
  z 8” kolorowym wyświetlaczem

  Nowy system audio z największym w tej klasie 8-calowym
  ekranem dotykowym umożliwia korzystanie z funkcji
  smartfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™.

  Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Apple Inc.
  Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Google Inc.

 • Podgrzewane
  fotele przednie

  Ciesz się komfortem podgrzewanych foteli w chłodne dni. Układ podgrzewania działa bardzo szybko, zapewniając wygodę kierowcy
  i pasażerowi z przodu.

OSIĄGI

Efficient powertrains for town and country.

W zależności od preferencji możesz wybrać jeden
z dwóch silników benzynowych z wielopunktowym wtryskiem paliwa: 3-cylindrowy silnik o pojemności 1.0 litra o mocy 67 KM i momencie obrotowym 96 Nm oraz 4-cylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra o mocy 84 KM i momencie obrotowym 118 Nm.
Do każdego z silników można wybrać jedną z dwóch skrzyń biegów: manualną lub automatyczną.

 • Silnik benzynowy 1.0 MPi

  3-cylindrowy silnik benzynowy z wielopunktowym wtryskiem paliwa jest standardowo połączony z systemem Idle Stop i Go (ISG). System ten automatycznie wyłącza silnik, gdy samochód się zatrzymuje, dzięki czemu uzyskano niższe zużycie paliwa i poziom emisji CO2.


  Moc maks.
  67.0 KM
  Moment maks.
  96.2 Nm
 • Silnik benzynowy 1.2 MPi

  4-cylindrowy silnik benzynowy z wielopunktowym wtryskiem paliwa jest standardowo połączony z systemem Idle Stop i Go (ISG). System ten automatycznie wyłącza silnik, gdy samochód się zatrzymuje, dzięki czemu uzyskano niższe zużycie paliwa i poziom emisji CO2.


  Moc maks.
  84.0 KM
  Moment maks.
  117.6 Nm
 • Zautomatyzowana skrzynia biegów

  Zautomatyzowana skrzynia biegów o pięciu przełożeniach (AMT) dzięki obniżonej masie i mniejszemu tarciu łączy łatwą i relaksującą jazdę typową dla automatycznej skrzyni biegów ze sprawnością skrzyni manualnej.

  • Niższe zużycia paliwa.

   Ciesz się niskim zużyciem paliwa dzięki elektronicznie zoptymalizowanym punktom zmiany biegów i wysokiej sprawności mechanicznej. Moc nie jest tracona na nieefektywne zmiany biegów.

  • Wygoda i komfort.

   Łatwy i przyjemny w obsłudze. Sterowanie sprzęgłem i zmiany biegów są wykonywane automatycznie. Nigdy więcej kłopotów z częstym naciskaniem pedału sprzęgła i przestawianiem dźwigni zmiany biegów w ruchu miejskim.

  • Jedź tak, jak chcesz.

   Chcesz przejąć kontrolę i samodzielnie zmieniać biegi? Żaden problem! W trybie ręcznym sam przełączasz biegi – nie przejmując się sprzęgłem.

 • 5-biegowa skrzynia manualna

  Płynna, 5-biegowa manualna skrzynia biegów została stworzona do szybkiej i precyzyjnej zmiany biegów.

Więcej energii,
by obniżyć zużycie paliwa

System odzyskiwania energii (ERS) przechwytuje energię kinetyczną wytwarzaną przez ruch do przodu i wykorzystuje ją do zasilania samochodu. Gdy tylko zdejmiesz stopę z pedału przyspieszenia, a pojazd toczy się na biegu, system przekształca energię kinetyczną w elektryczność i magazynuje ją w akumulatorze. Podczas przyspieszania ERS wykorzystuje tę energię elektryczną do zasilania pokładowych systemów elektrycznych, zmniejszając obciążenie silnika i tym samym poprawiając ekonomikę jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO

More safety and peace of mind.

Hyundai i10 Nowej Generacji jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie wszechstronnej technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha. Nowa kamera wielofunkcyjna obsługuje 4 systemy: System unikania zderzenia czołowego (FCA), Asystent świateł drogowych (HBA), Aktywny asystent pasa ruchu (LKA), Monitorowanie poziomu uwagi kierowcy (DAW).

Hyundai SmartSense
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA)

  System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

 • Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych (FCA)

  FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący przednią kamerę wielofunkcyjną system działa na trzech poziomach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu lub pieszego podczas jazdy z prędkością powyżej 8 km/h.

 • Ostrzeganie przed zderzeniem czołowym( FCW)

  Kamera wielofunkcyjna monitoruje odstęp od poprzedzającego pojazdu. W razie wykrycia ryzyka kolizji system emituje ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe.

 • LKA
 • FCA
 • FCW
 • END
Asystent świateł drogowych (HBA)
Asystent świateł drogowych (HBA)

W trybie automatycznym Asystent świateł drogowych (HBA) wykrywa samochody nadjeżdżające z przeciwka oraz jadące tym samym pasem ruchu i w razie potrzeby zmienia światła drogowe na mijania, aby nie oślepiać innych kierowców. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy, system automatycznie znów włącza światła drogowe.

System monitorujący poziom uwagi kierowcy (DAW)
System monitorujący poziom uwagi kierowcy (DAW)

System monitorujący poziom uwagi kierowcy (DAW) znacząco podwyższa poziom bezpieczeństwa i wygody, stale monitorując i analizując wzorce jazdy na odstawie takich danych, jak kąt skrętu kierownicy, moment obrotu kierownicy, położenie pojazdu na pasie ruchu i czas jazdy. Po zidentyfikowaniu wzorca zmęczenia, system DAW sugetuje kierowcy przerwę za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego i komunikatu na wyświetlaczu..

Ostrzeganiem o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA)
Ostrzeganiem o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA)

Hyundai i10 Nowej Generacji oferuje imponujący zestaw funkcji łączności, które czynią go liderem w swojej klasie. Wszystkie zaawansowane funkcje technologiczne są zintegrowane z nowym 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym. System umożliwia także sterowanie za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji, dzięki którym jazda stanie się wygodniejsza i przyjemniejsza.

ŁĄCZNOŚĆ

Space and Style.

Hyundai i10 Nowej Generacji oferuje imponujący zestaw funkcji łączności, które czynią go liderem w swojej klasie. Wszystkie zaawansowane funkcje technologiczne są zintegrowane z nowym 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym. System umożliwia także sterowanie za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji, dzięki którym jazda stanie się wygodniejsza i przyjemniejsza.

Docieraj szybciej na miejsce
dzięki usługom w czasie
rzeczywistym

i10 Nowej Generacji ma wszystko, czego trzeba, by uczynić jazdę mniej stresującą i zawsze szybciej dotrzeć do celu. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 8”. Dostęp do aktualnych Informacje o stacjach benzynowych i cenach paliwa, ruchu drogowym, pogodzie i ciekawych miejscach (POI), a także o dostępności miejsc parkingowych oraz lokalizacji salonów Hyundai – nawet ostrzeżeń przed fotoradarami.

 • Ruch w czasie rzeczywistym

  Wzmożony ruch drogowy i korki to codzienność wielu z nas. Hyundai proponuje informacje o uchu drogowym w czasie rzeczywistym, które pozwalają precyzyjnie oszacować czas jazdy i godzinę dojazdu oraz wybrać najlepszą trasę zależnie od warunków.

 • Aktualne ceny paliw

  Szybko znajdź stację oferującą paliwo w przystępnej cenie – ciągle aktualizowana baza danych zawiera inforwybrać macje o cenach paliw i lokalizacji stacji – wystarczy dotknąć ekranu, by najlepszą stacją w okolicy.

 • Ostrzeganie o fotoradarach

  Pełna usługa ostrzegająca zarówno o stacjonarnych, jak i mobilnych fotoradarach.* Dzięki czemu możesz skupić się na bezpiecznej, pewnej i relaksującej jeździe.

  * Jeśli lokalne przepisy pozwalają

 • Miejsca parkingowe.

  Szybciej znajdziesz miejsce parkingowe. Funkcja informacji o parkowaniu pomagają znaleźć i porównać opcje parkowania w garażach i na parkingach, a także miejsca parkingowe na ulicy.

 • Salony Hyundai.

  Łatwy dostęp do informacji o salonach i serwisach Hyundai w pobliżu. Bardzo przydatna funkcja, gdy potrzebujesz pomocy w drodze z dala od domu.

 • Live POI.

  Wyszukiwanie charakterystycznych miejsc, adresów lub kombinacji obu kryteriów nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki funkcji rozpoznawania tekstu szybko i znajdziesz każde miejsce.

 • Pogoda

  Wybierasz się w dłuższą trasę? Możesz na bieżąco śledzić pogodę w obecnym położeniu, miejscu docelowym lub lubionych miastach.

WYGODA

Enjoy the flexibility to live large.

Przestronny i uniwersalny samochód miejski jest gotowy na trudy codziennego życia w metropolii. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić duże zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, i10 Nowej Generacji oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia. Docenisz także wiele sprytnych funkcji zapewniających wygodę oraz ustawny, praktyczny bagażnik, który należy do najbardziej pojemnych w tym segmencie.

 • Pojemny bagażnik. Bagażnik o pojemności 252 litrów należy do największych w tym segmencie. Można go niezwykle łatwo dopasować dzięki składanym i dzielonym tylnym siedzeniom oraz dwupoziomowej podłodze bagażnika. W dolnym położeniu uzyskujemy maksymalną pojemność ładunkową, a w górnym położeniu użytkową płaską powierzchnię bagażnika.
 • Ładowanie bezprzewodowe. Bezstresowo naładuj swojego smartfona. Umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli. Do dyspozycji są również gniazda USB.
 • 4- lub 5-miejscowy. Zaskakująco przestronny jak na samochód tej klasy, nowy Hyundai i10 może mieć cztery lub pięć miejsc. Dzięki wydłużeniu rozstawowi osi, wszyscy pasażerowie mają wyjątkowo dużo przestrzeni w kabinie.
 • Ekran dotykowy 8”. Duży 8-calowy ekran dotykowy pozwala cieszyć się doskonałą widocznością i łatwą obsługą funkcji samochodu, systemu informacyjno-rozrywkowego, nawigacji i informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.
Kamera cofania
Kamera cofania

Cofanie bez stresu. Po wrzuceniu wstecznego biegu na ekranie dokładnie zobaczysz wszystko, co znajduje się za pojazdem.

Automatyczna klimatyzacja
Automatyczna klimatyzacja

Tak, jak lubisz. W pełni automatyczna klimatyzacja – wystarczy wybrać temperaturę, a system zadba o resztę.

Wiele schowków
Wiele schowków

Od otwartej półki nad schowkiem po większe kieszenie w drzwiach – w i10 Nowej Generacji nie brakuje miejsca na przewożenie różnego rodzaju drobiazgów w kabinie.

Więcej bezpieczeństwa dzięki funkcji eCall
Więcej bezpieczeństwa dzięki funkcji eCall

Hyundai i10 Nowej Generacji jest standardowo wyposażony w funkcję e-Call, która automatycznie powiadamia służby ratunkowe w razie wypadku i wyzwolenia poduszek powietrznych. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych przez 24 godziny na dobę.

5-letnia Gwarancja
bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

* Maksymalna kwota upustu dotyczy wyprodukowanych samochodów znajdujących się u Dealerów. Sprawdź szczegóły u Dealerów.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Szczegółowe informacje o przedmiotowych produktach ubezpieczeniowych są dostępne u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.
Ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów na rok gratis dotyczy nowych samochodów Hyundai zakupionych z finansowaniem Hyundai Finance. Promocja trwa do 30.09.2020r. Ubezpieczenie dostarcza Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., z siedzibą przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław , spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, KRS 0000002736, posiadająca numer NIP: 895-10-07-276. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.