Nowy Hyundai i10

 

Piękny wygląd pod każdym kątem.

Model Hyundai i10 Nowej Generacji jest jednocześnie praktyczny i młodzieżowy. Cechuje go elegancki, dynamiczny wygląd, który podkreślają kontrasty między miękkimi powierzchniami i ostrymi liniami, dzięki czemu samochód wyróżnia się na co dzień.

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz kolor dachu

Śmiały i świeży design.

Szeroki przedni grill podkreśla dynamiczny charakter auta, a wyrafinowana struktura okrągłych świateł LED do jazdy dziennej przypomina strukturę plastra miodu i nawiązuje do poprzedniej generacji modelu.

Stylowy także z tyłu.

Przeprojektowany tylny zderzak zapowiada wyjątkową przestrzeń bagażową czekającą w środku. Hyundai i10 Nowej Generacji dostępny jest z kamerą cofania, która pomaga kierowcom podczas parkowania, wyświetlając na ekranie obszar za pojazdem.

Oszałamiający od góry do dołu.

Dzięki trójkątnym przetłoczeniom samochód wydaje się szerszy, jego sylwetka jest podkreślona, a aerodynamika poprawiona. Charakterystyczny słupek C w kształcie litery X wyróżnia się z daleka i przyciąga wzrok, dzięki umieszonym na nim logotypie z nazwą modelu.

Elegancja aż po koła.

Dopełnieniem wyglądu zewnętrznego są zaprojektowane na nowo opcjonalne 16-calowe felgi aluminiowe. Hyundai i10 Nowej Generacji będzie dostępny również 15-calowymi kołami.

Więcej wkrótce.

5-letnia Gwarancja bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.