Nowy IONIQ Plug In

 
 
 
 
Wizualizacje mogą się różnić od właściwego produktu.
 

Odkryj nowego
Hyundaia IONIQ Plug-in

To co najlepsze z dwóch światów: elektryczny, gdy chcesz; benzynowy, gdy potrzebujesz.
Teraz możesz włączyć w pełni elektryczny napęd za pomocą jednego przycisku. Po przejechaniu dystansu osiągalnego dla silnika elektrycznego możesz kontynuować jazdę w trybie hybrydowym z wykorzystaniem silnika benzynowego,
a przy najbliższej okazji skorzystać ze stacji ładowania.

Nowy,
odświeżony wygląd

Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu nowych elementów, które poprawiają jego wyrafinowany wygląd. Nowa dynamicznie wyglądająca atrapa chłodnicy harmonijnie współgra z nowymi pełnymi reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej LED, które wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka.

10,25” ekran
dotykowy

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.

Odkryj zalety Nowego
IONIQa Plug-in.

Nowy Hyundai IONIQ Plug-in zapewnia bardzo niskie zużycie paliwa, a dodatkowo oferuje imponujący zasięg elektryczny – co przekłada się na niski poziom emisji oraz możliwość wjazdu do obszarów miasta niedostępnych dla pojazdów spalinowych.

 • Napęd hybrydowy typu plug-in

  Dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na samochód w pełni elektryczny, najlepszym rozwiązaniem jest napęd hybrydowy typu plug-in. Wykorzystuje tandem akumulatorowego silnika elektrycznego i benzynowego, aby zapewnić jak najniższe zużycie paliwa i poziom emisji spalin.

 • Zerowy poziom emisji

  Zmień napęd na całkowicie elektryczny jednym naciśnięciem przycisku. Wyznaczający nowe standardy oszczędności, Hyundai IONIQ Plug-in pozwala przejechać dystans aż do 63 km* na napędzie elektrycznym przy zerowej emisji spalin.

 • Mniejsze spalanie

  Nowy IONIQ Plug-in ma duży polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,9 kWh, który po włączeniu napędu w pełni elektrycznego pozwala przejechać dystans aż do 63 km*. Po wykorzystaniu całej mocy akumulatora, samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy, aby zapewnić dalszą ekonomiczną jazdę.


* Zasięg według normy NEDC 2.0. Zasięg może się zmieniać zależnie od warunków drogowych, stylu jazdy i temperatury.

STYLISTYKA

Aerodynamiczna stylistyka
Stylistyka nadwozia nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została zaprojektowana, aby zapewniać jak najmniejszy opór powietrza i maksymalną wydajność. Hyundai IONIQ Plug-in jest jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku i jego współczynnik oporu powietrza wynosi zaledwie 0,24. Eleganckie linie i innowacyjne technologie łączą siły, by zminimalizować zarówno opór powietrza, jak i poziom emisji spalin.
 • more Przedni grill
  more Przednie światła LED
  more Światła do
  jazdy dziennej
  LED
  • Przedni grill Nowa osłona chłodnicy o dynamicznym wyglądzie wyróżnia się przestrzennym i dynamicznym wzorem siatki, a srebrna listwa na dolnej krawędzi zderzaka podkreśla wyrafinowany styl samochodu.
  • Przednie światła LED Nowe przednie reflektory LED poprawiają wygląd i widoczność. Samochód zyskuje bardziej dynamiczny styl, a kierowca lepszą widoczność w nocy i poczucie bezpieczeństwa.
  • Światła do jazdy dziennej LED Dyskretne wloty powietrza umieszczone przy dynamicznie zaprojektowanych światłach do jazdy dziennej tworzą kurtyny powietrza wokół przednich kół, minimalizując zawirowania podczas jazdy.
 • more Aluminiowe felgi
  more Linia boczna
  more Kluczyk zbliżeniowy
  • Aluminiowe felgi Nowe felgi aluminiowe 16” zaprojektowanie specjalnie dla modelu IONIQ Plug-in.
  • Linia boczna Elegancka linia boczna zyskała srebrne listwy boczne, które dodatkowo podkreślają dynamizm wyrafinowanej sylwetki.
  • Kluczyk zbliżeniowy Teraz nie musisz już szukać kluczyka. Wystarczy, że masz kluczyk przy sobie, w kieszeni lub w torebce, a samochód wykryje go i automatycznie odblokuje zamki drzwi. Po zajęciu miejsca wystarczy nacisnąć przycisk Start, aby uruchomić silnik.
 • more Zespolone tylne światła LED
  more Zderzak tylny
  • Zespolone tylne światła LED Zmieniono również wygląd tylnych świateł. Zespolone światła tylne LED zostały przeprojektowane i wyglądają teraz bardziej dynamicznie – w dzień i w nocy.
  • Zderzak tylny Połączenie tylnego spoilera, tylnej szyby i tylnych lamp potwierdza, jak spójny i harmonijny jest projekt nowego IONIQa Plug-in.

WNĘTRZE

Przestronne i wyrafinowane wnętrze.
Nowy IONIQ Plug-in zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.
 • Wybór należy do Ciebie. Do wnętrza w tonacji Fossil Grey można wybrać tapicerkę materiałową lub z naturalnej skóry ze stylowymi pikowaniami.
  • Skóra
  • Tkanina
 • Wybór należy do Ciebie. Do wnętrza w tonacji Fossil Grey można wybrać tapicerkę materiałową lub z naturalnej skóry ze stylowymi pikowaniami.
  • Skóra
 • Deska rozdzielcza

  Deska rozdzielcza została całkowicie przearanżowana. Listwa o wyglądzie ciemnego chromu to elegancki akcent,
  który zwiększa poczucie elegancji i jakości. Wykończenie z wysokiej klasy skóry ekologicznej
  i wysunięta obudowa zestawu wskaźników pogłębiają wrażenie przestronności.
  Dodatkowo atmosferę wnętrza zapewnia także dyskretne, niebieskie oświetlenie LED deski rozdzielczej i konsoli środkowe.

 • Podgrzewane koło kierownicy

  Ciepłe dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej
  kierownicy o kształcie litery D z ramionami
  ozdobionymi srebrnymi akcentami, znajdują się
  ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące,
  dzięki czemu podczas jazdy można pozostać
  w kontakcie i bezpiecznie obsługiwać ważne
  systemy pojazdu.

 • 10,25” ekran dotykowy

  Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu.
  Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu,
  a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie
  punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.

 • Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna

  Konsola środkowa została zaprojektowana
  w stylu high-tech. Inteligentne, dotykowe
  sterowanie klimatyzacją działa bardzo intuicyjnie
  i zapewnia optymalną temperaturę zarówno
  kierowcy, jak również pasażerowi z przodu.

 • System nagłośnienia Premium Infinity

  Niezrównany sposób, by słuchać ulubionej muzyki –
  najwyższej klasy system audio Premium Infinity łączy
  zaawansowaną technologię głośników i nowoczesny
  design, aby przekształcić każdy utwór w zapierające
  dech w piersiach doświadczenie.

 • Wirtualny
  zestaw wskaźników

  Nowy zestaw wskaźników wykorzystuje wysokiej
  jakości wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali.
  Podświetlenie wyświetlacza zmienia się zależnie
  od wybranego trybu jazdy: ECO lub SPORT.
  Duży kolorowy wyświetlacz pokazuje szeroką gamę
  informacji dotyczących jazdy, takich jak prędkość,
  zużycie paliwa, przepływ energii w układzie
  hybrydowym oraz poziom naładowania akumulatorów.

 • Przednie i tylne fotele

  Wygodne siedzenia modelu IONIQ Plug-in są pokryte
  tapicerką materiałową lub skórzaną. Fotel kierowcy
  oferuje aż ośmiostopniową regulacją elektryczną
  z dwupunktowym podparciem lędźwiowym. Dostępne
  są również siedzenia podgrzewane i wentylowane.
  Opcjonalne fotele z pamięcią ustawień zapamiętuję
  ustawienie fotela kierowcy. Wystarczy
  nacisnąć przycisk, by automatycznie dopasować
  ustawienia jazdy.

TECHNOLOGIA

Docieraj szybciej na miejsce dzięki
usługom w czasie rzeczywistym

Nowy IONIQ Plug-in ma wszystko, czego trzeba, by uczynić jazdę mniej stresującą i zawsze szybciej dotrzeć do celu. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem AVN 10,25”.
Dostęp do aktualnych informacji o stacjach benzynowych i cenach paliwa, ruchu drogowym, pogodzie i ciekawych miejscach (POI), a także o dostępności miejsc parkingowych oraz lokalizacji salonów Hyundai – a nawet ostrzeżeń przed fotoradarami (jeśli przepisy danego kraju tego nie zabraniają).

 • Aktualne ceny paliw

  Szybko znajdź stację oferującą paliwo w przystępnej cenie – ciągle aktualizowana baza danych zawiera informacje o cenach paliw i lokalizacji stacji – wystarczy dotknąć ekranu, by wybrać najlepszą stacją w okolicy. Można też uzyskać dodatkowe informacje, takie jak godziny otwarcia czy typy płatności.

 • Miejsca parkingowe

  Szybciej znajdziesz miejsce parkingowe. Funkcja informacji o parkowaniu pomagają znaleźć i porównać opcje parkowania w garażach i na parkingach, a także miejsca parkingowe na ulicy. Informacje są aktualizowane na żywo i obejmują: dostępność i lokalizację miejsc parkingowych, koszty, godziny otwarcia, ograniczenia rozmiarów pojazdu itp.

 • Autoryzowane salony Hyundai

  Łatwy dostęp do informacji o salonach i serwisach Hyundai w pobliżu. Bardzo przydatna funkcja, gdy potrzebujesz pomocy w nowym, nieznanym miejscu.

 • Ostrzeganie o fotoradarach*

  Pełna usługa ostrzegająca zarówno o stacjonarnych, jak i mobilnych fotoradarach. Dzięki czemu możesz skupić się na bezpiecznej, pewnej i relaksującej jeździe.
  * Jeśli lokalne przepisy pozwalają

 • Informacje o ruchu drogowym

  Coraz większy ruch drogowy prowadzi do występowania korków na drogach. Dlatego Hyundai proponuje informacje o uchu drogowym w czasie rzeczywistym, które pozwalają wybrać optymalną trasę w zależności od warunków.

 • Live POI

  Wyszukiwanie charakterystycznych miejsc, adresów lub kombinacji obu kryteriów nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki funkcji rozpoznawania tekstu szybko i znajdziesz każde miejsce.

 • Pogoda

  Przed wyruszeniem w trasę warto wiedzieć, jaka pogoda czeka nas po drodze. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić pogodę w obecnym położeniu, miejscu docelowym i ulubionych miastach.

1 2 3 4 5 6 7

OSIĄGI

Potencjał napędu plug-in.
Nowy Hyundai IONIQ Plug-in ma zasilany akumulatorowo silnik elektryczny o mocy 44,5 KW współpracujący ze specjalnie skalibrowanym silnikiem benzynowym 1.6 GDI z bezpośrednim wtryskiem. Ten tandem silników razem zapewnia łączną moc 141 KM i moment obrotowy 265 Nm. Dwusprzęgłowa skrzynia DCT, która gładko zmienia biegi oraz lekkie nadwozie o dużej sztywności, to dynamiczna mieszanka, która daje mnóstwo frajdy z jazdy.
Silnik
benzynowy 1.6 GDI

Specjalnie skalibrowany silnik spalinowy 1.6
z bezpośrednim wtryskiem ma moc 105 KM i jedno
z najniższych w klasie zużycie paliwa. Bezpośredni wtrysk benzyny zapewnia maksimum energii z każdej kropli paliwa.

Silnik
elektryczny 44,5 kW

Wydajny silnik elektryczny ma moc 60,5 KM i zapewnia imponujące przyspieszenie od samego startu. Ciesz się elektryczną dynamiką.

6-biegowa
skrzynia DCT

Zastosowana w modelu IONIQ Plug-in innowacyjna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) działa bardzo płynnie równocześnie dając radość z jazdy. Jedno sprzęgło obsługuje biegi parzyste, a drugie nieparzyste, co przekłada się na większą responsywność i wrażenia z jazdy.

Akumulator
litowo-polimerowy

Mocny akumulator litowo-polimerowy o pojemności 8,9 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając jazdę na samym prądzie i przechowywanie energii odzyskiwanej podczas hamowania. Dzięki umieszczeniu akumulatora pod siedzeniami IONIQ Plug-in ma bardzo nisko położony środek ciężkości. To znacząco poprawia jego zwinność i zapewnia jeszcze więcej przyjemności z jazdy.

Przepływ energii

Zależnie od warunków jazdy nowy IONIQ Plug-in niezauważalnie przełącza napęd między silnikiem benzynowym i elektrycznym.
System rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania.
Energia zmagazynowana w akumulatorze może zasilać silnik elektryczny podczas przyspieszania,
jazdy pod górę lub z małą prędkością.

Dwa tryby jazdy: ECO i Sport

Naciśnięcie przycisku pozwala wybrać jeden z dwóch trybów jazdy dopasowanych do nastroju kierowcy: ECO i Sport. Podświetlenie wyświetlacza zmienia się zależnie od wybranego trybu. W trybie sportowym skrzynia DCT zapewnia lepszą dynamikę utrzymując wyższe obroty i później wybierając wyższy bieg, aby zapewnić bardziej sportowe wrażenia z jazdy. Zmienia się również siła wspomagania kierownicy, która stawia większy opór jak w aucie sportowym. Tryb ECO służy obniżaniu zużycia paliwa, dzięki wcześniejszemu zmienianiu biegów i większej sile wspomagania kierownicy.

Poruszaj uchwytem by zobaczyć więcej!
Oszczędność paliwa i niższa emisja: ECO-DAS

Niskie zużycie paliwa i poziom emisji CO2 nowego Hyundaia IONIQ Plug-in uzyskano dzięki zastosowaniu systemu wspomagania ekologicznej jazdy (ECO-DAS).
Po wprowadzeniu trasy do systemu nawigacyjnego system Predictive Energy Management analizuje trasę, wykorzystując dane topograficzne,
aby określić optymalną mieszankę mocy z silnika elektrycznego i spalinowego.
Funkcja Coasting Guide informuje kierowcę o sytuacji drogowej, w której należy zwolnić, aby obniżyć zużycie paliwa.

 • Jazda pod górę

  Jeśli na trasie występuje wzniesienie, a stan naładowania akumulatora jest niski, to IONIQ Plug-in zwiększa obroty silnika, aby szybko podładować akumulator przed podjazdem pod górę. Dzięki temu silnik elektryczny może wspomagać silnik spalinowy podczas podjazdów – co przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa.

 • Jazda w dół

  Jeśli akumulator jest w dostatecznym stopniu naładowany, IONIQ Plug-in zwiększa wykorzystanie silnika elektrycznego przed zjazdem, aby obniżyć zużycie paliwa. Energia elektryczna jest odzyskiwania podczas hamowania przy zjeżdżaniu w dół.

 • Tryb żeglowania

  Ta funkcja analizuje informacje o trasie z systemu nawigacji, aby powiadamiać kierowcę o sytuacjach wymagających zmniejszenia prędkości. Może to być zmiana kierunku lub zjazd z autostrady. Symbol na wyświetlaczu i sygnał dźwiękowy informują, że należy zdjąć nogę z gazu. Służy to dalszemu obniżeniu paliwa dzięki wykorzystaniu silnika elektrycznego i minimalizowaniu wykorzystania hamulców.

1 2 3
Regulowane hamowanie odzyskowe.

Regulowany system hamowania odzyskowego ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Możesz łatwo zmienić intensywność odzyskiwania energii hamowania za pomocą łopatek za kierownicą. Można wybrać jeden z czterech poziomów, które zapewniają różne poziomy hamowania i mocy ładowania. Im wyższy poziom, tym samochód mocniej zwalnia po puszczeniu pedału przyspieszenia.

Łopatki pod kierownicą

IONIQ Plug-in jest wyposażony w łopatki pod kierownicą, które pełnią dwie funkcje. W trybie SPORT służą do zmieniania biegów manualnie, a w trybie ECO do zmiany poziomu rekuperacji – to znaczy intensywności hamowania silnikiem elektrycznym po zdjęciu nogi z pedału gazu.

BEZPIECZEŃSTWO

Hyundai SmartSense
Nowy Hyundai IONIQ Plug-in jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Inteligentny tempomat z zatrzymywaniem i ruszaniem (SCC+S&G)

  Zwiększa bezpieczeństwo i komfort podróży, utrzymując ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie przyspieszając i hamując zależnie od sytuacji na drodze. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system uruchamia silnik, ale ruszenie z miejsca wymaga lekkiego naciśnięcia pedału przyspieszenia.

 • Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych i rowerzystów (FCA)

  FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący radar przedni i kamery system FCA działa w trzech fazach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu, pieszego lub rowerzysty podczas jazdy z prędkością powyżej 8 km/h.

 • System monitorowania martwego pola (BSD) i asystent zmiany pasa ruchu

  System monitorowania martwego pola (BCW) z asystentem pasa ruchu monitoruje obszar z tyłu pojazdu, także przy użyciu radaru. W razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz sygnalizując zmianę pasa ruchu, emitowany jest sygnał akustyczny.

 • Ostrzeganie przed zderzeniem bocznym przy cofaniu (RCCW)

  Wykorzystujący czujniki radarowe system RCCW zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.

 • Asystent utrzymywania na pasie ruchu (LFA)

  Nowy Hyundai IONIQ Plug-in jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 150 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

 • System utrzymywania pasa ruchu (LKA)

  System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

 • SCC
 • FCA
 • BSD
 • RCCW
 • LFA
 • LKA
 • KONIEC
 • Asystent świateł drogowych (HBA)

  Reflektory są dostępne w najnowocześniejszej technologii LED,
  łączącej zalety oświetlenia przypominającego światło dzienne
  z długą żywotnością i znacznie niższym zużyciem energii niż światła
  halogenowe. W trybie automatycznym asystent Asystent świateł
  drogowych (HBA) wykrywa samochody nadjeżdżające z przeciwka
  oraz jadące tym samym pasem ruchu i w razie , potrzeby zmienia
  światła drogowe na mijania, aby nie oślepiać innych kierowców.
  Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy, system automatycznie uaktywnia
  z powrotem światła drogowe.

 • Monitorowanie poziomu
  uwagi kierowcy (DAW)

  System monitorujący poziom uwagi kierowcy (DAW) znacząco podwyższa poziom bezpieczeństwa i wygody,
  stale monitorując i analizując wzorce jazdy na odstawie takich danych, jak kąt skrętu kierownicy,
  moment obrotu kierownicy, położenie pojazdu na pasie ruchu i czas jazdy. Po zidentyfikowaniu wzorca
  zmęczenia/nieuwagi DAW zwraca uwagę kierowcy za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego
  i komunikatu na wyświetlaczu, sugerując przerwę.

 • Inteligentne ostrzeganie
  o ograniczeniu prędkości (ISLW)

  Funkcja rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości na podstawie obrazu
  z przedniej kamery i informacji z systemu nawigacyjnego oraz wyświetla
  ograniczenia prędkości i zakaz wyprzedzania w czasie rzeczywistym.
  Informacje są wyświetlane zarówno na wyświetlaczu systemu nawigacyjnego,
  jak i na zestawie wskaźników.

ŁADOWANIE

Elastyczne ładowanie

Hyundai IONIQ Plug-in oferuje kilka możliwości ładowania – można nawet nie ładować go wcale. W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju publicznej stacji ładowania, do której masz dostęp, IONIQ Plug-in oferuje różne możliwości i typy wtyczek do ładowania.

W przypadku podłączenia do domowej stacji ładowania AC pełne naładowanie trwa 2 godziny i 15 minut. Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB.

Hyundai IONIQ Plug-in jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 3,3 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatorów w pojeździe.

WYGODA

Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.
Funkcja rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości na podstawie obrazu z przedniej kamery i informacji z systemu nawigacyjnego oraz wyświetla ograniczenia prędkości i zakaz wyprzedzania w czasie rzeczywistym. Informacje są wyświetlane zarówno na wyświetlaczu systemu nawigacyjnego, jak i na zestawie wskaźników.
 • Ładowanie bezprzewodowe Bezstresowo ładuj smartfona. Umieszczona w środkowej konsoli, bezprzewodowa płytka ładująca umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli.
 • Elektryczny hamulec postojowy (EPB) Sterowanie jednym palcem. Elektryczny hamulec postojowy włącza się i wyłącza jednym naciśnięciem przycisku.
 • Ogrzewane i wentylowane fotele Korzystaj z luksusu fotela kierowcy z ośmiostopniową regulacją elektryczną z dwupunktowym podparciem lędźwiowym. Dostępne są również siedzenia podgrzewane i wentylowane. Z tyłu standardem jest kanapa dzielona w proporcji 60:40, a podgrzewanie siedzeń jest opcjonalne. Opcjonalne fotele z pamięcią ustawień zapamiętuję ustawienie fotela kierowcy i pasażera. Wystarczy nacisnąć przycisk, by automatycznie dopasować ustawienia jazdy.
 • DRM (Monitorowanie widoku do tyłu) Widoczność w lusterku wstecznym jest czasami ograniczona. Widok mogą zasłaniać pasażerowie siedzący z tyłu, przez co kierowca nie widzi dokładnie, co dzieje się za samochodem. Nowy system DRM wykorzystuje kamerę, która pokazuje wyraźny obraz sytuacji za pojazdem – dzięki czemu jazda jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza.
Więcej bezpieczeństwa dzięki funkcji eCall

IONIQ Hybrid automatycznie wzywa pomoc w razie wypadku, podczas którego zostały zdetonowane poduszki powietrzne. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych przez 24 godziny na dobę.

eCall
eCall

GWARANCJA

Niezachwiany spokój

Pełny spokój w standardzie. IONIQ Plug-in jest objęty taką samą gwarancją, jak inne samochody osobowe Hyundai oraz rozszerzoną gwarancją na akumulator.

5 lat gwarancji bez
limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Plug-in jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

8 lat gwarancji na akumulator.

Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Plug-in jest objęty gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.

CENNIK

Rok produkcji 2020

POZIOM WYPOSAŻENIA PREMIUM PLATINUM
NAPĘD HYBRYDOWY
1.6 GDI 6DCT (141 KM)
157 300 175 300

Poznaj całą
rodzinę IONIQ Sprawdź