Historia

Auto Club jest częścią motoryzacyjnej Grupy Bemo, w skład której wchodzi 11 salonów sprzedaży aut konkurencyjnych marek w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Łodzi i Warszawie. Działamy na polskim rynku od początku lat 90-tych i dzięki temu możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

W obiekcie usytuowanym w Szczecinie na Ustowie 56 mieści się salon samochodowy, serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Serwis dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej.

Możemy pochwalić się atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Hyundai i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów. Nasi specjaliści do spraw sprzedaży, udzielą państwu wszelkich informacji o samochodach marki Hyundai.

Oferujemy atrakcyjne opcje finansowania, w tym korzystne kredyty, Program Hyundai Finance, leasing i wynajem długoterminowy.W kwestii produktów ubezpieczeniowych podjęliśmy współpracę z renomowanymi Towarzystwami ubezpieczeniowymi. Naszymi partnerami są: PZU S.A., Ergo Hestia S.A., UNIQA TU S.A., Benefia, Generali, Warta.

Serdecznie zapraszamy.